"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać"-Rotmistrz Witold Pilecki

27 października 2018 14:25 | Aktualności

PASOWANIE NA UCZNIA 2018

W środę 24 października 2018r. do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Zwierniku przyjęto pierwszoklasistów. W obecności  dyrektor szkoły, rodziców, nauczycieli oraz starszych kolegów nasi najmłodsi  złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Anny Samborskiej.  Wszyscy z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Za swój pierwszy szkolny występ otrzymali gromkie brawa. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez radę rodziców oraz spółdzielnię uczniowską. Opiekun SKO - p. Lucyna Micek wręczyła uczniom książeczki SKO oraz słodkie niepodzianki.
Uroczystość zakończyła się miłym spotkaniem w klasie przy  poczęstunku  przygotowanym przez rodziców.
Naszym nowym uczniom i kolegom życzymy dużo szczęścia i samych sukcesów w czasie nauki!

PASOWANIE NA UCZNIA 2018