04 grudnia 2017 16:17 | Aktualności

MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI W GYOMAENDROD- WĘGRY

Od piątku-  1 grudnia do niedzieli- 3 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Ewą Pieczonką i p. Martą Pietron brali udział w turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez partnerskie miasto gminy Pilzno-GYOMAENDROD na Węgrzech.
Drużyna składająca się z dwunastu chłopców z klas V- III G dzielnie walczyła z przedstawicielami Rumunii i okolicznych miast węgierskich. Nasi chłopcy "spisali się na medal" i mimo, że nie zajęli miejsca na podium byli szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w tak znaczącym turnieju.
Po wyczerpujących meczach wszyscy mieli również okazję skorzystać z lokalnych basenów termalnych, co było niewątpliwie jedną z największych atrakcji tego wyjazdu.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI BURMISTRZ- EWIE GOŁĘBIOWSKIEJ ORAZ WSZYSTKIM ORGANIZATOROM ZA UMOŻLIWIENIE NASZYM UCZNIOM TEGO WYJAZDU!!!

WYJAZD NA WĘGRY