"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać"-Rotmistrz Witold Pilecki

Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zwierniku - Klasa III gimnazjum

Wychowawca

Ewa Pieczonka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:40 geografia sala 8 Ewa Pieczonka
08:50 - 09:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
09:40 - 10:25 język niemiecki sala 4 Magdalena Smołucha
10:40 - 11:25 godzina z wychowawcą sala 9 Ewa Pieczonka
11:35 - 12:20 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
12:30 - 13:15 język angielski sala 8 Marta Pietron
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
08:50 - 09:35 język angielski sala 8 Marta Pietron
09:40 - 10:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
10:40 - 11:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
11:35 - 12:20 historia sala 9 Edyta Potok
12:30 - 12:15 fizyka sala 5 Mariusz Skowron
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
08:50 - 09:35 język niemiecki sala 6 Magdalena Smołucha
09:40 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
11:35 - 12:20 biologia sala 6 Lucyna Micek
12:30 - 13:15 informatyka sala 4 Edyta Potok
13:20 - 14:05 religia sala 8 Ks. Leszek Kos

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
08:50 - 09:35 geografia sala 8 Ewa Pieczonka
09:35 - 10:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
10:40 - 10:25 historia sala 8 Edyta Potok
wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
12:30 - 13:15 fizyka sala 5 Mariusz Skowron

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajecia artystyczne sala 4 Dawid Jurek
08:50 - 09:35 wiedza o społeczeństwie sala 6 Edyta Potok
09:40 - 10:25 religia sala 9 Ks. Leszek Kos
10:40 - 11:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
11:35 - 12:20 chemia sala 6 Lucyna Micek
12:25 - 13:15 język angielski sala 8 Marta Pietron