AAA
Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
w Zwierniku

Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zwierniku - Klasa III gimnazjum

Wychowawca

Edyta Potok

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:40 język polski sala 9 Marzena Świerczek
08:50 - 09:35 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
09:40 - 10:25 wiedza o społeczeństwie sala 8 Edyta Potok
10:40 - 11:25 godzina z wychowawcą sala 4 Edyta Potok
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
12:30 - 13:15 język angielski sala 8 Marta Pietron
13:20 - 14:05 zajecia artystyczne sala 6 Dawid Jurek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 9 Marzena Świerczek
08:50 - 09:35 fizyka sala 5 Małgorzata Krupińska- Dubisz
09:40 - 10:25 język niemiecki sala 8 Ewa Rasińska- Studzińska
10:40 - 11:25 historia sala 8 Edyta Potok
11:35 - 12:20 fizyka sala 5 Małgorzata Krupińska- Dubisz
12:30 - 12:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
13:20 - 14:05 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 9 Marzena Świerczek
08:50 - 09:35 język polski sala 9 Marzena Świerczek
09:40 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 geografia sala 8 Ewa Pieczonka
11:35 - 12:20 religia sala 4 Ks. Leszek Kos
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia sala 6 Lucyna Micek
08:50 - 09:35 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
09:35 - 10:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
10:40 - 10:25 język angielski sala 8 Marta Pietron
religia sala 9 Ks. Leszek Kos
12:30 - 13:15 informatyka sala 4 Edyta Potok

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia sala 6 Lucyna Micek
08:50 - 09:35 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
09:40 - 10:25 geografia sala 8 Ewa Pieczonka
10:40 - 11:25 język niemiecki sala 9 Ewa Rasińska- Studzińska
11:35 - 12:20 historia sala 9 Edyta Potok
12:25 - 13:15 język angielski sala 8 Marta Pietron