| | | AAA
Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
w Zwierniku

Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zwierniku - Klasa VII

Wychowawca

Jacek Studziński

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia sala 6 Lucyna Micek
08:50 - 09:35 informatyka sala 4 Edyta Potok
09:35 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 godzina z wychowawcą sala 0 Jacek Studziński
11:35 - 12:20 muzyka sala 6 Dawid Jurek
12:30 - 13:15 muzyka sala 6 Dawid Jurek
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język niemiecki sala 5 Ewa Rasińska- Studzińska
08:50 - 09:35 chemia sala 5 Lucyna Micek
09:40 - 10:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
10:40 - 11:25 fizyka sala 5 Małgorzata Krupińska- Dubisz
11:35 - 12:20 język polski sala 9 Marzena Świerczek
12:30 - 13:15 fizyka sala 8 Małgorzata Krupińska- Dubisz
13:20 - 14:05 plastyka sala 8 Elzbieta Kozioł

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
08:50 - 09:35 historia sala 8 Jacek Studziński
09:40 - 10:35 geografia sala 8 Ewa Pieczonka
10:40 - 11:25 język angielski sala 0 Marta Pietron
11:35 - 12:20 język polski sala 9 Marzena Świerczek
12:30 - 13:15 religia sala 9 Ks. Leszek Kos
13:20 - 14:05 biologia sala 6 Lucyna Micek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
08:50 - 09:35 język polski sala 9 Marzena Świerczek
09:40 - 10:25 chemia sala 6 Lucyna Micek
10:40 - 11:25 geografia sala 5 Ewa Pieczonka
11:35 - 12:20 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
12:20 - 13:15 język angielski sala 8 Marta Pietron
13:20 - 14:05 religia sala 8 Ks. Leszek Kos

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski sala 8 Marta Pietron
08:50 - 09:35 język polski sala 9 Marzena Świerczek
09:40 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 historia sala 0 Jacek Studziński
11:35 - 12:20 język niemiecki sala 8 Ewa Rasińska- Studzińska
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
14:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński