"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać"-Rotmistrz Witold Pilecki

Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zwierniku - Klasa VII

Wychowawca

Lucyna Micek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język niemiecki sala 5 Magdalena Smołucha
08:50 - 09:35 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
09:35 - 10:25 język angielski sala 8 Marta Pietron
10:40 - 11:25 godzina z wychowawcą sala 6 Lucyna Micek
11:35 - 12:20 historia sala 9 Edyta Potok
12:30 - 13:15 język polski sala 9 Marzena Świerczek
13:20 - 14:05 doradztwo zawodowe sala 5 Magdalena Zając

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski sala 8 Marta Pietron
08:50 - 09:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
09:40 - 10:25 historia sala 4 Edyta Potok
10:40 - 11:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
11:35 - 12:20 fizyka sala 6 Lucyna Micek
12:30 - 13:15 język polski sala 9 Marzena Świerczek
13:20 - 14:05 plastyka sala 5 Elzbieta Kozioł

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 9 Marzena Świerczek
08:50 - 09:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
09:40 - 10:35 język niemiecki sala 6 Magdalena Smołucha
10:40 - 11:25 geografia sala 5 Ewa Pieczonka
11:35 - 12:20 religia sala 8 Ks. Leszek Kos
12:30 - 13:15 chemia sala 6 Lucyna Micek
13:20 - 14:05 biologia sala 6 Lucyna Micek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 9 Marzena Świerczek
08:50 - 09:35 język polski sala 9 Marzena Świerczek
09:40 - 10:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
10:40 - 11:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
11:35 - 12:20 chemia sala 6 Lucyna Micek
12:20 - 13:15 biologia sala 6 Lucyna Micek
13:20 - 14:05 informatyka sala 4 Edyta Potok

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
08:50 - 09:35 muzyka sala 4 Dawid Jurek
09:40 - 10:25 geografia sala 8 Ewa Pieczonka
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
11:35 - 12:20 język angielski sala 8 Marta Pietron
12:30 - 13:15 fizyka sala 6 Lucyna Micek
14:20 - 14:05 religia sala 9 Ks. Leszek Kos