"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać"-Rotmistrz Witold Pilecki

Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zwierniku - Klasa VI

Wychowawca

Marta Pietron

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 9 Aurelia Mącior
08:50 - 09:35 język angielski sala 8 Marta Pietron
09:40 - 10:25 przyroda sala 6 Lucyna Micek
10:40 - 11:25 godzina z wychowawcą sala 8 Marta Pietron
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
12:30 - 13:15 zajęcia komputerowe sala 4 Edyta Potok
13:20 - 14:00 wychowanie do życia w rodzinie sala 9 Edyta Potok

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 9 Aurelia Mącior
08:50 - 09:35 język polski sala 9 Aurelia Mącior
09:40 - 10:25 przyroda sala 6 Lucyna Micek
10:40 - 11:25 matematyka sala 8 Mariusz Skowron
11:35 - 12:20 plastyka sala 5 Elzbieta Kozioł
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 8 Aurelia Mącior
08:50 - 09:35 matematyka sala 9 Mariusz Skowron
09:40 - 10:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
10:40 - 11:25 religia sala 4 Ks. Leszek Kos
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Pieczonka
12:30 - 13:15 język angielski sala 8 Marta Pietron

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala 6 Mariusz Skowron
08:50 - 09:35 historia sala 4 Jacek Studziński
09:40 - 10:25 przyroda sala 6 Lucyna Micek
10:40 - 11:25 matematyka sala 6 Mariusz Skowron
11:35 - 12:20 technika sala 5 Mariusz Skowron
12:30 - 13:15 język angielski sala 8 Marta Pietron

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 8 Aurelia Mącior
08:50 - 09:35 język polski sala 8 Aurelia Mącior
09:40 - 10:25 muzyka sala 6 Dawid Jurek
10:40 - 11:25 matematyka sala 5 Mariusz Skowron
11:35 - 12:20 historia sala 5 Jacek Studziński
12:30 - 13:15 religia sala 9 Ks. Leszek Kos