"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać"-Rotmistrz Witold Pilecki

Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zwierniku - Klasa VIII

Wychowawca

Jacek Studziński

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:45 - 08:50 historia sala 6 Jacek Studziński
08:50 - 09:35 język niemiecki sala 6 Magdalena Smołucha
09:40 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 godzina z wychowawcą sala 4 Jacek Studziński
11:35 - 12:20 biologia sala 6 Lucyna Micek
12:30 - 13:15 doradztwo zawodowe sala 5 Magdalena Zając
13:20 - 14:05 język angielski sala 8 Marta Pietron

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
08:50 - 09:35 chemia sala 6 Lucyna Micek
09:40 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 fizyka sala 6 Lucyna Micek
11:35 - 12:20 język angielski sala 8 Marta Pietron
12:30 - 13:15 informatyka sala 4 Edyta Potok
13:20 - 14:05 język polski sala 9 Marzena Świerczek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język niemiecki sala 4 Magdalena Smołucha
08:50 - 09:35 wychowanie do życia w rodzinie Co drugi tydzień WDŻ zamiana na EDB sala 8 Edyta Potok
09:40 - 11:25 wychowanie do życia w rodzinie Co drugi tydzień WDŻ zamiana na EDB sala 8 Edyta Potok
10:40 - 11:25 fizyka sala 6 Lucyna Micek
11:35 - 12:20 język polski sala 9 Marzena Świerczek
12:30 - 13:15 religia sala 9 Ks. Leszek Kos
13:20 - 14:05 wiedza o społeczeństwie sala 9 Edyta Potok

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia sala 4 Jacek Studziński
08:50 - 09:35 chemia sala 6 Lucyna Micek
09:40 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 język polski sala 9 Marzena Świerczek
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
12:30 - 13:15 wiedza o społeczeństwie sala 4 Edyta Potok
13:20 - 14:05 język angielski sala 8 Marta Pietron

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski sala 9 Marzena Świerczek
08:50 - 09:35 język polski sala 9 Marzena Świerczek
09:40 - 10:25 matematyka sala 5 Bożena Longosz- Wolańska
10:40 - 11:25 geografia sala 8 Ewa Pieczonka
11:35 - 12:20 religia sala 9 Ks. Leszek Kos
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jacek Studziński