| | | AAA

Wigilia w przedszkolu

22 grudnia 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Po występie klasy V przedszkolaki wzięły udział w koncercie kolęd. Zaśpiewały pastorałkę pt. ”Świeć gwiazdeczko świeć”. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Świąteczny nastrój zapanował również po akademii, kiedy to dzieci wraz z paniami  spotkały się na wspólnej Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Dzieci jadły barszczyk z uszkami i inne smakołyki. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko przybliżają dzieciom tradycje i zwyczaje świąteczne, lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.
Bardzo dziękujemy rodzicom przedszkolaków za pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości.

WIGILIA W PRZEDSZKOLU