Wizyta św. Mikołaja w naszym przedszkolu

"Mikołajki" w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki ,,pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.
6 grudnia 2016 r., w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Na jego cześć każde dziecko włożyło na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę, by było bardzo Mikołajkowo.
Najpierw usłyszeliśmy dzwoneczki pomocników- reniferów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on- nasz ukochany św. Mikołaj!
Cała sala powitała go głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.  Żeby nie było smutno Świętemu, dzieci przygotowały piękne rysunki i nauczyły się wcześniej wierszy. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok . Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU