| | | AAA

UDZIAŁ PRZEDSZKOLAKÓW W PASOWANIU PIERWSZOKLASISTÓW

Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci klas pierwszych prezentowały swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Razem z nimi przeżywaliśmy tę ważną w ich życiu chwilę. W eleganckich strojach, z uśmiechem na twarzy i radością w sercach pierwszoklasiści  przystąpili do złożenia ślubowania przed panią dyrektor i zaproszonymi gośćmi. Po pasowaniu ołówkiem, zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

Przedszkolaki swoim starszym kolegom życzą dużo radości, szczęścia i samych sukcesów podczas szkolnej drogi edukacji.

PASOWANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI