| | | AAA

WITAMINKI HOP DO BRZUSZKA!

W ostatnich dniach dzieci w przedszkolu poznawały owoce i warzywa, a także zdobywały wiedzę na temat konieczności ich spożywania. Jednak wszyscy wiemy jak ciężko jest przekonać z góry uprzedzone maluchy do skosztowania tych wspaniałych darów natury.
„Co Jaś się nauczy, to Jan będzie umiał" – to znane przysłowie przyświeca wszelkim działaniom podjętym w naszym przedszkolu, a mającym na celu promocję zdrowego odżywiania.
Aby  jeszcze bardziej zachęcić  do spożywania owoców, nasze przedszkolaczki zrobiły wspaniałe owocowe saszłyczki. Podczas zajęć kulinarnych wszystkie dzieci chętnie obierały, kroiły i dodawały owoce na patyczki, super się przy tym bawiąc. Wszystko co samodzielnie zrobione, cieszy dzieci najbardziej. Każdy zjadł porcję swojego owocowego smakołyku, który w mig zniknął z talerzyków.

WITAMINKI