"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać"-Rotmistrz Witold Pilecki

Przedszkole w Zwierniku

W naszym przedszkolu sezon jesienny uważamy za otwarty. Oficjalnie powitaliśmy nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące. Pani Jesień przybyła do naszego przedszkola z koszem pełnym darów z sadu, lasu i ogrodu, które służyły pomocą  w rozwiązywaniu jesiennych zgadywanek. Dzieci mogły segregować, przeliczać i rozwiązywać zagadki o przyniesionych  darach. Pani Jesień zadbała również o to by w tym dniu dzieci fajnie i wesoło bawiły się przy jesiennej muzyce. Wszystkie dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola przebrane w kolor jesieni-pomarańczowy. Gorąco przyjęta nowa pora roku na pewno nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby.

PANI JESIEŃ