| | | AAA

SPOTKANIE 17 GRUDNIA 2015 R.

DORADZTWO ZAWODOWE

Niewiele jest w życiu człowieka tak ważnych decyzji, jak ta związana z wyborem zawodu. Pytanie, jak dobrze zaplanować swoją przyszłość, towarzyszy człowiekowi od zawsze. Jednak dzisiaj, w obecnej sytuacji rynkowej, która jest bardzo zmienna, to pytanie nabiera szczególnego znaczenia. Szybkie tempo życia, globalizacja, nieustanny rozwój technologiczny zwiększają wagę właściwego planowania swojej drogi zawodowej. Optymalny wybór zawodu uwzględnia zarówno własne indywidualne cechy, właściwości psychiczne i fizyczne, jak i realia współczesnego rynku pracy.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych uczniów w dniu 17.12.2015 roku zorganizowano dla klasy III gimnazjum warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego poświęcone rozpoznaniu własnych predyspozycji zawodowych. Poprowadziły je pani Mariola Lidwin i Bernadetta Szol z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej.
Mamy nadzieję, że udział w zajęciach i uzyskane cenne wskazówki ułatwią uczniom podjęcie decyzji o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

DORADZTWO ZAWODOWE