"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać"-Rotmistrz Witold Pilecki

GIMNAZJALIŚCI PRZEDSZKOLAKOM- PAŹDZIERNIK

Dnia 20 października 2015r., w ramach projektu Książki naszych marzeń, uczniowie klasy I gimnazjum spotkali się z naszymi najmłodszymi wychowankami- przedszkolaczkami, aby przeczytać im najzabawniejsze utwory Juliana Tuwima,  które do dziś wzruszają i bawią kolejne pokolenia czytelników. W dobry humor wprowadziły nas zabawne wiersze tj.: LokomotywaRzepkaBambo Murzynek i inne, czytane przez: Mateusza Gawlika, Bartłomieja Kasprzyka, Łukasza Lechowskiego, Gabrielę Morawską, Marcina Morawskiego, Kamila Rynkara, Weronikę Soprych i Wiktorię Tomasiewicz. Spotkanie należy zaliczyć do bardzo udanych, gdyż maluszki nie ukrywały swojego zachwytu aktorami, czego dowodem  były gromkie brawa i uśmiech na buziakach. Następnie starsi uczniowie zaprosili przedszkolaków do wykonania prac plastycznych.
Pamiętajmy, czytajmy naszym dzieciom 20 minut dziennie-codziennie!

CZYTAMY PRZEDSZKOLAKOM